YEDPA HABER ARALIK- OCAK SAYISI ÇIKTI

E-DERGİ, GÜNDEM, OTO YEDEK PARÇA, OTOMOTİV, YEDPA HABERLER

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Zamanla tüm dokularımız için olduğu gibi cildimizin de gerginliğini ve niteliğini kaybetmesi söz konusudur ki, bunun tıbbi olarak net bir kaynağı bilinmediğinden, medikal bir çözümüne de ulaşılabilmiş değildir. Kırışıklıklar, cilt sarkmaları ve cildin diğer deformasyon durumlarının önüne geçmek için yegane çözümler bu neden estetik uygulamalar olmaktadır. Cildin sarkması ve gevşemesi durumunun çözümü için başvurulan yöntem ise yüz gerdirme operasyonudur. Dokunun zaman içerisinde bağ yapısının zayıflaması nedeniyle ortaya çıkan bu sorunun ortadan kaldırılmasında ameliyatlı veya ameliyatsız Yüz Gerdirme Nasıl Yapılır? Sorusu gündeme gelir.

Cerrahi Yüz Gerdirme Operasyonu

Cerrahi yüz gerdirme geleneksel olarak yaygın biçimde yakın zamana uygulanan en popüler uygulama olarak bilinmekteydi. Cildin sarkan dokusunun alınarak, cildin gerilmesi yöntemi olan bu uygulama ciddi bit operasyondur ki, yüzde yapılan bir operasyon olmasından dolayı, kişinin gündelik yaşantısına geri dönmesi oldukça uzun bir zamana yayılabilmektedir. Her ne kadar hala yaygın kullanılan bir yöntem ola ve kalıcı etkileri olsa da, bu özelliğinden dolayı, yerini ameliyatsız uygulamalara bırakmaya başladığı söylenebilir.

Ameliyatsız Yüz Gerdirme

Cerrahi olmayan cilt germe uygulamaları ise modern ve oldukça sağlıklı uygulamalardır. Mezoterapi gibi uygulamaların yanı sıra, ip askı tekniği gibi fiziksel tekniklerin de uygulandığı ameliyatsız uygulamalar, son derece başarılı sonuçların elde edilebildiği çözümlerdir. Ancak tüm bu uygulamaları uzman hekimlerin gerçekleştirmesi gerektiğini unutmamak gerekir.

Kaynak: Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Firma YetkilisiTayfun Türkaslan
Yetkili Telefon5497499001
Telefon0549 749 90 01
Faks
Web Sitesihttps://www.tayfunturkaslan.com/
E-Postainfo@tayfunturkaslan.com
Firma AdresiTeşvikiye, Hakkı yeten cad No:1 Fulya Terrace 2 Kat 7 Daire 23, 34394 Şişli/İstanbul
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.
Bu firma 16 Ekim 2019 - 11:52 'de eklendi ve 198 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR

istanbul escort