OTOMOTİV SATIŞ SONRASINDA YENİ MARKA!

GÜNDEM, OTO YEDEK PARÇA, OTOMOTİV

MY Nakliyat

İzmir Nakliyat ve TaşımacılıkSektöründe yıllarca çalıştıktan sonra,İzmir Evden eve Nakliyat ve İzmir Şehirler arası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olan, Mustafa YILDIZ “Bu Hizmetten Daha İyisini Hakediyor İnsanlar” diyerek. İzmir de MY Nakliyatı Kurdu,Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 20’den fazla kamyon ve yaklaşık 66 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’deEvden eve Taşımacılık,Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor ve Hepsi sizin gibi sadık müşterilerimiz Sayesinde.

2001’den bu yana,My Nakliyat , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün, müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarınızı evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkıyoruz.

İzmir veya Ege bölgesinde dahaProfesyonelNakliye ve Depolama şirketi bulamazsınız. Bunun için sözümüzü kabul etmediyseniz, Yorumlarımız oldukça net ve müşteri geri bildirim sayfamızda bulunuyor. Google de Bizi Sorgulayabilirsiniz. My Nakliyat veEşya Depolama‘dan ücretsiz fiyat almaya hazırsanız, lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun veya bizi(0850) 203 12 52 numaralı telefondan arayın. Şimdi bize ulaşın!

Markamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor. http://www.mynakliyat.com.tr

Firma YetkilisiMüşteri Temsilcisi
Yetkili Telefon8502031252
Telefon8502031252
Faks
Web Sitesihttp://www.mynakliyat.com.tr
E-PostaMynakliyatturkey@gmail.com
Firma AdresiBinbaşı Reşatbey Mah 384 Sokak No 13 Gaziemir İzmir
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.
Bu firma 26 Haziran 2019 - 9:52 'de eklendi ve 293 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR

istanbul escort