YEDPA HABER ARALIK- OCAK SAYISI ÇIKTI

E-DERGİ, GÜNDEM, OTO YEDEK PARÇA, OTOMOTİV, YEDPA HABERLER

Ömer Yoluk

E-Ticaret SEO danışmanlığı olarak geri dönüş odaklı çalışmalar ile e-ticaret siteniz ile uyumlu site içi ve site dışı SEO çalışmaları yürütülmektedir. E-Ticaret SEO danışmanlığı hizmetinizde sitenizin iç ve dış çalışmaları yürütülerek, sitenizi Google’da üst sıralara taşıyacak özgün makaleler hazırlanarak, sosyal medya yönetimi ve sosyal medya pazarlama gibi bir çok hizmeti sizlerin adına gerçekleştirmekte ve sitenizin Google’da üst sıralara taşınmasında yardımcı olacak bir hizmettir.

E-Ticaret SEO danışmanlığı ile artık markanızı, şirketinizi, firmanızı ve bireysel girişimlerinizi internet arama sonuçlarında üst sıralara taşıyacak, markanızın bilinirliğini arttıracak ve satışlarınızı arttırarak kar oranınızı yükseltebileceksiniz. Marka yönetimi e-ticaret sektöründe en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Markanızın kurumsal olarak yönetimi de müşterilerinizin dikkat ettiği konular arasında yer almaktadır.

E-ticaret danışmanlığı ile ilgili bilgi almak için tıklayın

Firma YetkilisiVeri analisti ve İletişim Tasarımı Uzmanı. 2013 yılında Koç Üniversitesi’nde çift anadal programına başlayarak Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler öğrenimi gördü. Ardından 2016 yılında İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesine bağlı Sosyoloji ve Tarih Bölümlerinde iki yan dal ile eğitim sürecine devam etti.2017-18 yıllarında Sivil Toplum Kuruluşlarında çok sayıda projede yönetici ve genel koordinatör olarak görev aldı.2016 yılı itibarı ile özel sektörde dijital pazarlama ve stratejileri üzerine yönetici ve özel danışman olarak çalışmaya başladı. Operasyon sorumlusu, proje yöneticisi ve genel koordinatörlük görevleri üstlendiği çalışmaların ardından 2018 yılı sonlarında Kolay Pazarlama ve Kolay Bülten isimli dijital pazarlama ve PR alanında hizmet veren iki markayı kurarak bu konuda ar-ge çalışmaları yapmaya başladı. Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip pazarlama uzmanları ve editör ekibiyle çalışmalarını yürüten Ömer Yoluk, Avrupa ve Asyada çalışmalarını hızlandırarak kıtalar arası Dijital Pazarlama ve Veri
Yetkili Telefon05325148325
Telefon05325148325
Faks02122121212
Web Sitesihttps://kolaystand.com/omer-yoluk/
E-Postaomeryoluksocial@gmail.com
Firma AdresiRumeli Cad. Şafak Sk. Aydın İş Merkezi No:48 D:28 Nişantaşı Şişli / İSTANBUL
İl / İlçeİstanbul
SektörlerSektör Belirtilmemiş.
Bu firma 02 Aralık 2019 - 13:00 'de eklendi ve 281 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR

istanbul escort