logo

32 YILDA SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMA OLMANIN GURURUYLA HİZMET EDİYORUZ

32 YILDA SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMA OLMANIN GURURUYLA HİZMET EDİYORUZ

Doğuş makine genel müdürü Hasan Saatçioğlu, Doğuş Makina ailesi olarak 32 yılı geride bırakarak sektörün lider firması haline gelmenin gururuyla, geleceğe daha güçlü ve umutla bakabilmenin heyecanı içerisinde olduklarını belirti.

 

Hasan Saatçioğlu: Kurulduğumuz günden bu yana sektöründe başarılı ve öncü çalışmalara imza atan Doğuş Makina Tic. Ltd. Şti. olarak yenilikçi anlayışımızı iş sürecine de yansıtarak, siz değerli iş ortaklarımızla sunmaktan mutluluk duyarız.

Firmamız,  rekabetin itici gücüne inanarak, ortaya çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirip, paydaşlarıyla beraber kazançlarını arttırmak amacıyla satışa sunduğu ürün ve yedek parçalara kaliteli hizmet garantisi vererek desteklemektedir. 32 yılına yaklaşan firmamız kaliteli hizmet ve tecrübesiyle müşterilerimizin hizmetine devam etmektedir. Doğuş makine, Gümüş motor, antor, antracçapa, ruggerini, süperstarmotorlarının distribütörlüğünü yapmakta ayrıca otomativ yedek parça tedariğinde Ülkemizin önde gelen firmalarında nüral piston, goetze segman, Supsan, Delphı, Skt, bosch, tokez, feko gibi kalitesini kanıtlamış birçok markanın bayiliğini yapmaktadır. Her zaman olduğu gibi standartların gerektiği şekilde belirli test ve kontrollerden geçmiş malzemeleri üreten üreticileri tercih ederek, siz değerli iş ortaklarımızın beğenisine sunmaktayız.

Zirai tarım alanında güç kaynakları ve yedek parça tedarikini kaliteli ve uygun şartlarda satış sonrası hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Günümüz koşullarında risk unsurunun belirsizliklerini, yenilikçi anlayışımız ve çalışma gayretimiz sayesinde, sizlerin de desteği ile aşmaktayız. Bu konuda bize inanan bizimle birlikte yürüyen personelimize, tedarikçilerimize, siz değerli iş ortaklarımıza buradan DOĞUŞ MAKİNA TİC.LTD.ŞTİ. olarak teşekkür ederiz.