logo

Dyp System Group ticaret hacmini her geçen gün hızla artırıyor

Dyp System Group ticaret hacmini her geçen gün hızla artırıyor

2016 yılından itibaren YEDPA Ticaret merkezinde bulunan ve Ekim 2018’den bu yana H1 caddesinde yer alan DYP SYSTEM GROUP son 4 yıldır hizmet vermektedir. Kurucusu Zhifa Yu Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşı olup 2016 yılından bu yana Çin ile Türkiye arasında ticaret köprünüz olmuştur. Hizmette olduğumuz şu son 4 yılda sözleşme yaptığımız firmalar her geçen gün hızla artmaktadır.  Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre hazırlanan bu sözleşmelerle Çin ile ticaretinizi risksiz hale getirmeye devam etmektedir.

DYP System Group kurucusu Zhifa Yu 2016 yılından 2019 yılına kadar göstermiş olduğu başarıyı, güvenilir donanım ve çalışma arkadaşlarıyla bizlere sunmakta olup vermiş olduğu profesyonel hizmeti ve başarılarını her geçen gün daha ileriye taşımaktadır. DYP System Group Çin’den ithal etmek istediğiniz tüm ürünler konusunda A’dan Z’ ye profesyonel hizmet vermektedir. DYP System Group’ ta amacımız ticaretinizi daha karlı hale getirmenizi sağlamaktır.

Gümrük mevzuatlarında sözleşme yaptığımız tarihi baz alıyor ve ürünleriniz gümrüğe geldiğinde bir mevzuat değişikliği olur yada ek ücret çıkarsa bu tarz sorunları sizlere yansıtmamaya özen göstermeden halletmeye çalışıyor ve sizleri gümrüğün sıkıntılı işlemlerinden uzak tutuyoruz. Kalite ve garanti sözleşmemizin aynısını Çin’deki üreticilerimizle de yapıyor, kaliteli ve güvenilir ürünler getirmeye devam ediyoruz.

DYP Group sürekli olarak kendini güncelleyen, yenilikler takip eden bir sisteme sahiptir. Hedefimiz Türkiye’deki küçük ve orta çaplı işletmelerin bizim sistemimizle büyümesi ve gelişmesi için katkı sağlamaktır. Böylece işletmelerimiz de daha karlı ve rekabet edebilecek güce sahip olabilmektedirler.

Çin’de bulunan ofisimizde çalışan Çinli personellerimizle sorunsuz olarak oradaki tüm işlemleri kolay bir şekilde tamamlamaktayız. Bu sayede sıfır riskle ürününüzü adreslerinize teslim etmekteyiz.

Bu işe ilk başlarda otomotiv alanında ürünler getirerek başladık ama şu an “Günlük ev kullanım eşyaları, plastik sanayi, Matbaa, Jeneratör Parçası Grubu” gibi çeşitli alanlarda da hizmet vererek portföyümüzü genişletmiş bulunmaktayız. Ayrıca her geçen gün sizlere çok daha fazla alanda hizmet vermek için çalışmalarımız genişletiyoruz.

Ayrıca Huawei ve TikTok gibi dünyaca ünlü firmalara da birçok alanda hizmet vermekteyiz.