logo

DYP SYSTEM GROUP YENİ YERİNDE YERLİ ÜRETİME KATKI SAĞLAYACAK

DYP SYSTEM GROUP YENİ YERİNDE YERLİ ÜRETİME KATKI SAĞLAYACAK

2016 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren DYP System Group yeni yerinde yerli üretime katkı sağlayacak tesis kurdu. DYP System Group kurucusu Zhifa Yu, “Kendi sektörümüz içerisinde bizler de bu yolda adım atarak yerli üretime ve istihdam alanında katkı sağlamayı hedefliyoruz, önümüzdeki dönemlerde bu üretim kapasitemizi farklı yerlerde daha da artırmayı hedefliyoruz” dedi

Zhifa Yu, 2016 Yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren DYP SYSTEM GROUP olarak yaptıkları özverili çalışmalar neticesinde müşterilerimizin bize duydukları güven sayesinde hızlı bir ilerleme kaydettiklerini, amacımız ticaretiniz karlı hale getirip, aracılarla temin ettiğiniz ürünler ilk üreticiden almanızı sağlayıp, ürün maliyetlerinizi minimize edip, vade farklarına katlanmadan, kısa zamanda iş hacminizin artmasına katkıda bulunmaktır. Yeni tesisimizle istemiş olduğunuz ürünü daha hızlı ve risksiz halde sizlere sunuyoruz, dedi.

DYP System Group’un diğer faaliyetleri hakkında bilgi veren ‘Zhifa Yu, Dyp System Group bünyesinde ilk olarak otomotiv sektöründe çalışmalara başladık. Daha sonra kendimizi müşteri ve piyasanın ihtiyaçlarına göre geliştirdik. Şuan başlıca otomotiv sektörü olmak üzere plastik sanayi, kırtasiye ürünleri ve medikal sektör gibi birçok sektörde çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Zhifa Yu, “Türkiye ile Çin arasında köprü görevi gören firmamızın Çin’de var olan ofisimizde arada aracı olmadan Çin’den ithal etmek istediğiniz tüm ürünler konusunda A’dan Z’ye profesyonel hizmet vererek sizin için en güvenilir ve en uygun üreticiyi, en iyi şartlarda sunuyoruz. Ürünlerinizi risksiz Çin’den kapınıza kadar teslim ediyoruz. DYP Group’un Çin ile Türkiye arasındaki ticareti KOBİ’ler için risksiz ve kolay hale getiriyoruz. Firma ile yaptığımız tüm sözleşmeler Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre hazırlanmaktayız. Dolayısıyla haklarınız ve paranızla ilgili tüm süreç ülkemizde DYP Group güvencesi altında. Çin ile ilgili yaptığımız sözleşmeler, Çin devlet kanunlarına göre hazırlanmakta. Dolayısıyla orada da haklarımız güvence altında. Çin’de bu geçerli değil gibi bir sorunla karşılaşmıyoruz. Gümrük mevzuatlarında sözleşme yaptığımız tarihi baz alıyoruz. Ürününüz gümrüğe geldiğinde bir mevzuat değişikliği olmuş ve ek ücret çıkmışsa bunu size yansıtmıyoruz. Ürünlerinizi her yen siparişiniz de aynı kalitede teslim ediyoruz. Kalite ve garanti sözleşmemizin aynısını Çin’deki üreticilerimizle de yapıyoruz. Ürünlerinizde birebir değişim garantisi veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Zhifa Yu, “Hedefimiz Türkiye’deki küçük ve orta çaplı işletmelerin bizim sistemimizle büyümesi ve gelişmesi için katkı sağlamak. Bu şekilde işletmelerimiz de daha karlı ve rekabet edebilecek güce sahip olabilir. DYP System Group, Türk ve Çin ortaklığı bir girişimdir. Bunun avantajı ise hem Türkiye hem de Çin piyasasına hakkim olmamızı sağlıyor. Tüm süreçlerimizde şeffaf olarak ilerliyoruz. Değişen ticari sistemde, birlikte büyümek ve kazançlı ticaret için DYP System Group, en doğru iş ortağınız olarak hareket ediyoruz” dedi.

DYP Group olarak, ithal etmek istediğiniz ürünlere ait süreçler detaylı olarak inceliyor ve takip ediyoruz diyen Zhifa Yu, “Üretici seçim, ürün maliyetleri, paketleme, yükleme, gümrük ve teslimata kadar bütün aşamaları şeffaf olarak biz sağlıyoruz. Dolayısıyla sizin Çin’e gitmek, kalmak, araştırmak, yabancı dil bilmek gibi adımlarınıza ait maliyetlerinizi ve zaman kaybınızı ortadan kaldırıyoruz. Çin ofisimizde çalışan Çinli personellerimizle sorunsuz olarak oradaki tüm işlemleri kolayca yapıyoruz. Sıfır riskle ürününüzü adresinize teslim ediyoruz. Size sadece karlı satış yapmak ve yeni siparişleriniz için stoklarınızı kontrol etmek kalıyor” açıklamasını yaptı.

Zhifa Yu, “2020 Yılında distribütörlüğünü aldığımız cobetter filtration şirketinin Türkiye temsilcisiyiz. Müşterilerimize çeşitli filtre ürünleri ile hizmet veriyoruz. Cobetter Filtration firması ile birlikte çalışarak, geniş çapta filtre ürün yelpazesi ile Türkiye’de hizmet vermeye başladık. Değişen ticari sistemde, birlikte büyümek ve kazançlı ticaret için DYP System Group, amacımız olarak en doğru iş ortaklarımızla beraber büyüyerek istihdama ülke ekonomisine katkı sağlamaktır” dedi.

ığdır escort