logo

13 Nisan 2021

BARAN OTOMOTİV 26 YILIK İŞ TECRÜBESİ İLE OTOMOTİV SEKTÖRÜNE YENİLİKLER SUNUYOR

BARAN OTOMOTİV 26 YILIK İŞ TECRÜBESİ İLE OTOMOTİV SEKTÖRÜNE YENİLİKLER SUNUYOR
Şirket Adı: BARAN OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon: 0216 471 09 15 Gsm : 0532 450 86 21
Adres: Mimar Sinan Mah. Yedpa Ticaret Mrk. B Cad.No:128 Ataşehir İstanbul
İl / İlçe:

BARAN OTOMOTİV, 26 yılık iş tecrübesi ile otomotiv sektöründe ülkemize yeni teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek otomotiv sektörümüzün uluslararası standartlara katkı sunmak amacıyla kurulmuş olan Baran Otomotiv, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek otomotiv dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden markamız, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük ithalat, ihracat ve üretim projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok çalışmaya imzasını atmıştır.
Yedek parça sektöründe rekabetçi, yenilikçi olmakla beraber 2013 tarihinde BRN markasını oluşturarak ithal ettiği ürünlerle hem yurtiçi hem de yurtdışı kendi markasını benimsetmiştir.
Bugün Baran Otomotiv, kurumsal işleyişe sahip aile şirketi yapısını koruyarak, konularında uzmanlaşmış bölge satış temsilcileri ile geniş ürün yelpazesi ve stratejik tedarik zinciri yöntemiyle, müşterilerine hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla müşterilerine sunuyoruz. Sunduğumuz geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağı, hedeflerinize ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.
Dinamik kadrosu ile müşterilerine hızlı çözümler üretip daima müşterilerin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ