logo

31 Mayıs 2022

ÇAYIR VE EKİN BİÇME MAKİNALARINDA LİDER ÖNALLAR ,TÜRKİYE PAZARININ %70’İNE SAHİP

ÇAYIR VE EKİN BİÇME MAKİNALARINDA LİDER ÖNALLAR ,TÜRKİYE PAZARININ %70’İNE SAHİP
Şirket Adı: ÖNALLAR OTOMOTİV SAN.VE TİC LTD.ŞTİ.
Telefon: +90 216 471 12 36 - 37
E-Posta: onallar@onallar.net
Adres: YEDPA TİCARET MERKEZİ C CD NO: 141-142 ATAŞEHİR -İSTANBUL
İl / İlçe:
Web Sitesi:

 

Türkiye genelinde 450 bayisi bulunan ve 7 ülkeye ihracat yapan sanayi devi yaklaşık 44 yıldır sektörde yer alan firma, o günden bugüne kadar yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyeti ve kaliteyi bir arada sunarak müşterilerinin güvenini kazanmış durumda.

1978 yılında faaliyetine başlayan Önallar Ltd. Şti. çayır biçme makinaları ve biçerdöver makineleri yedek parçaları imalatı ve toptan pazarlamasını yapıyor. Ürünlerinin birçoğu Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihraç ediliyor. Zengin çeşit ve ağırlıklı bir stok seviyesine sahip olan firma, verilen numuneye göre de imalat yapmakta.

Önallar, “2000 yılında YEDPA’ya taşındı. 2011 yılında Tuzla’da imalat tesisi ve fabrikayı kurdu. Şuan da çayır ve ekin biçme makineleri alanında Önallar ve Gold markaları adıyla üretim ve satış alanında Türkiye pazarının %70’ine sahip. Ülke genelinde 450 bayisi bulunmakta . Ayrıca Balkan ülkelerine Almanya’ya İtalya’ya, Azerbaycan ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapıyoruz. Erzurum’da tarım makineleri alanında faaliyetlerimiz devam ediyor. Erzurum’da John Deere bayisi, Alpler pulluklarının, Tınaz römorklarının ve Türkiye’de bilinen birçok ürünün Doğu Anadolu bölge bayisi.

facebook
Twitter
Follow

Etiketler: » »