logo

KONU ARABANIZIN BAKIMI İSE GERİSİNİ BİZE BIRAKMANIZ YETERLİ

KONU ARABANIZIN BAKIMI İSE GERİSİNİ BİZE BIRAKMANIZ YETERLİ

Powerten’de; oto bakım ürünleri, oto cam suları, antifiriz, oto motor fren yağları gibi aracınızın ihtiyaç duyduğu birçok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Powerten oto bakım ürünleri olarak kar oranı yüksek işlerin peşine düşme yerine, müşterinin istek ve arzularını benimsemiş, mazisinde 12 yılı aşkın tecrübesi bulunan bir firmayız. Alışıla gelmişliğin bitiş düdüğünü çalıp gerçek kimlik arayışından ziyade, var olan kimliğimizi geliştirmekteyiz. Bizler yılların emekçisi olarak oto bakım ürünlerinde son teknolojiye sahip işyerimizle hizmet veriyoruz. Günümüz Türkiye’sinde cep yakmayan en iyi formüllerle müşterilerimizin yanındayız.

2000 yılından beri faaliyet gösteren firmamız yaklaşık 6 yıldır YEDPA’da faaliyetlerine devam etmektedir. YEDPA’da, otomotiv ve yedek parçanın nabzının atığı bir alanda, sektörle iç içe olmak firmamız açısından da birçok avantaj sağlamakta. YEDPA, birçok otomotiv gurubu ile daha rahat çalışma olanağı sunuyor.  Oto bakım ürünleri imalatını ve toptan satışı yanı sıra birçok firmaya fason üretim yapıp İstenilen özelliklerde en uygun maliyetlerde sunmaktayız.

NEDEN CAM SUYU KULLANMALIYIM?

Çok soğuk hava şartlarında bile ön camı ve silecek tertibatını donmaya karşı korur.

LEKE TUTMAZ

Aracınızın cam yüzeylerinde oluşan kir, is, toz ve böcek kalıntılarını etkili bir şekilde bertaraf eder.

GÜVENLİ

Her türlü yol ve iklim şartlarında daha güvenli bir görüş sağlar.

ZARAR VERMEZ

Oto boyası, cilası, silecek ve lastiklerine zarar vermez. Cam üzerinde leke bırakmaz.