logo

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ AFTERMARKET KONFERANSI’NDA BİR ARAYA GELİYOR

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ AFTERMARKET KONFERANSI’NDA BİR ARAYA GELİYOR

11. Aftermarket Konferansı, Küresel Ölçekte Bir Buluşmaya Ev Sahipliği Yapacak!

Otomotiv endüstrisi, bu yıl 11’incisi düzenlenen Aftermarket Konferansı’nda bir araya geliyor. Sektörünün satış sonrası ürün ve hizmetler konusunda tek organizasyonu olan Aftermarket Konferansı’nda otomotiv endüstrisindeki yenilikler, yaklaşan fırsatlar ve sorunlar hem global hem de ulusal ölçekte mercek altına alınacak. Küresel pazarlardaki yeni fırsatların alanında uzman isimler tarafından inceleneceği organizasyon, 27-28 Mayıs 2021 tarihleri arasında video konferans olarak gerçekleştirilecek.

 Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetler Derneği (OSS), Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) iş birliği ile gerçekleştirilen Aftermarket Konferansı, bu yıl 11’inci kez düzenleniyor. Sektörün öncü isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlik bu yıl da küresel ölçekte bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor. Sektöre dair güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların ele alınacağı 11. Aftermarket Konferansı, üretici, tedarikçi, distribütör ve bağımsız servislerin yanı sıra küresel paydaşlar ve sektörün öncü isimlerinin katılımıyla 27-28 Mayıs 2021 tarihleri arasında video konferans olarak gerçekleştirilecek.

Covid-19’un etkileri ele alınacak

 Etkinliğin açılış konuşmaları; 470’e yakın üyesiyle Türkiye otomotiv tedarik sanayinin tek temsilcisi olan TAYSAD’ın Yönetim Kurulu Başkanı Albert Saydam, Türkiye’de otomotiv satış sonrası pazarının çatı kuruluşu OSS Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özalp ve Türkiye otomotiv endüstrisinin ihracattaki tek koordinatör birliği olan OİB’in Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik tarafından yapılacak. Moderasyonluğunu Serdar Kuzuloğlu’nun üstlendiği konferansta otomotiv sektörüne ilişkin küresel değerlendirmelerin yanı sıra “Otomotiv Aftermarket Sektöründe Konsolidasyon, Birleşme ve Satın Almalar Covid – 19’un Aftermarket Pazarına Etkileri” gibi konu başlıkları da tartışılacak.

“Teknoloji, Trendler ve İnovasyon” paneli

 

  1. Aftermarket Konferansı’nın ikinci gününde ise “Teknoloji, Trendler ve İnovasyon” konulu panel düzenlenecek. Yerli ve yabancı sektör temsilcilerinin, dünyada otomotiv endüstrisinin geleceğine dair önemli açıklamalarda bulunacağı organizasyonda sektöre ilişkin çarpıcı tespit ve öngörüler de mercek altına alınacak.

Paylaş
Etiketler: » »