logo

TÜRKERLER OTOMOTİV 38 YILDIR EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

TÜRKERLER OTOMOTİV 38 YILDIR EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

 

38 yıldır otomotiv aksesuar ve yedek parça konusunda piyasanın ihtiyacına cevap veren Türkerler otomotiv sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Türkerler otomotivin faaliyetleri hakkında bilgi veren firma sahibi Hulusi Türker,1978 yılında kurulan Türkerler Otomotiv, 38 yıldır otomotiv aksesuar ve yedek parça konusunda piyasanın ihtiyacına cevap vermeyi görev edinmiştir. Çeşitli ürün yelpazesi, makul fiyatları, kaliteli malzemeleri, her şeyin üzerinde bayi ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizin, dürüstlüğe dayalı müsbet tavrımız her geçen gün daha fazla, geniş kitlelere ulaşmamızı kolaylaştırmaktadır, dedi.

Hulusi Türker; dünya ekonomileri 20-30 yılda bir geçen ekonomik krizlerde sarsılmaktadır. Jeo stratejik açıdan bir geçiş özelliği taşıyan ülkemizde maalesef bu sıkıntılar 2-3 yılda bir tekrar edilmekte, iş adamlarımız, esnaflarımız büyük bedeller ödeyerek bu sıkıntıları yaşamak zorunda kalmaktadır.

Belirttiğimiz problemlere yıllardır yaşanan krizlere rağmen en az etkilenerek piyasadaki hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bize güvenen müşteri ve bayilerimizin karşılıklı destek ve anlayışlarının bizleri bugünlere taşıdığını bilinci içerisindeyiz.

Bugün varlıklarını devam ettirebilen firmaların var oluş sebebi de değişen şartları sadece kendi lehine kullanmayarak müşterisini aldatıp, istismar etmeden, ortak akıl ve ticari ahlaklı olabilmelerinin sonucudur. Bundan sonraki çalışmalarınızda da birlikte olmayı arzu etmekteyiz.

Ülkemizin ticaret satış ve ithalat merkezi İstanbul’un bugünkü konumuna ulaşmasında otomotiv sektörünün payı büyüktür. Sektörün son 10 yılında bu yana ihracat ve ithalat şampiyonu olması da otomotiv endüstrisinin dinamizmini ve sahip olduğu gücü gözler önüne sermektedir.

Otomotiv bakım ürünleri, oto aksesuarları ve yedek parça sektöründe 1978 yılında faaliyete başlayan firmamızın bugüne kadar başladıkları yeni hedeflerimizi belirleme noktasında bizlere ilham vermektedir.

Türkerler otomotiv olarak JOLLY,E-JOLLY,JOLLY,JOLLY PARTS,TYSON,WİWİ40,E@JOLL markalarımız adı altında yenilikçi, kalite ve garantili ürünlerimizle yolumuzda emin adımlarla, ileriye yönelik ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan yatırımlarımızla ilerlemekten mutluluk duymaktayız.

Bu noktada hedefimiz ürünlerimizi tüm Türkiye ve artık dış pazarda öne çıkan markalarımızla kalite, uygun fiyat ve güvenirlik politikasıyla daha da ileriye götürmektir. Bu duygu ve düşüncenin içerisinde ticari ahlak ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden, ileriye dönük çalışmalarımızda müşterilerimizle beraber bu yolda yürümekten onur ve gurur duyacağız, dedi.

Paylaş