logo

AUTORAİN FİLTRE YENİ YATIRIMLARI İLE FİLTRE SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ OLACAK

AUTORAİN FİLTRE YENİ YATIRIMLARI İLE FİLTRE SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ OLACAK

Autorain Filtre’nin Sahibi Muammer Akça, “2018 yılında otomobil yedek parça sektöründe ilk perakende şubemizle hizmete başladığımız yolda, şu anda yeni yerimizde binlerce müşterimize ve bayimize yedek parça tedarik hizmeti vermekteyiz” dedi.

2020 itibariyle müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına e-ticaret yönelik çalışmalarımız ile www.autorainfiltre.com üzerinde başta; BMW, MERCEDES, RENAULT, FIAT, PEUGEOT, FORD, HYUNDAI, TOYOTA, filtre ve balata disk toptan satışı olmak üzere 30’un üzerinde araç markasına yönelik 300 bini aşkın stoklu ürün yelpazemizle, özverili kaliteli hizmet anlayışı ile tedarik ve rekabetçi fiyatlarla hizmet vermekteyiz” ifadelerini kullandı.

Akça, “Geçen süre içerisinde sürekli alanında uzmanlaşıp büyüyerek mağazalar ile binlerce müşterisine yedek parça tedarik eden firmamız, amacımız iş dünyasında edinmiş olduğumuz tecrübelerden yola çıkarak genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle AUTORAIN FİLTRE olarak otomotiv sektöründe öncü firma olmaya karar verdik. AUTORAIN FİLTRE markamız ile otomotiv sektöründeki hedefimiz; yeniliğe açık, kaliteden ödün vermeyen, İnsan odaklı, güven temelli bir hizmet sunabilmektir” şeklinde konuştu.

AUTORAIN FİLTRE KALİTE VE ÜRETİM ODAKLI

Kalite ve üretim standardına vermiş oldukları önem doğrultusunda yatırımlar yaptıklarını belirten Akça, “Son teknolojiyle üretime önem vererek; hava filtreleri, yağ filtreleri, mazot filtreleri, bakalit kapalı tip mazot filtreleri, klima filtreleri, radial filtreler ve her çeşit özel filtre tedariki gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz birinci sınıf olup gerekli bütün kalite testlerinden geçirilerek tesislerimize getirilip müşterilerimize sunuluyor” dedi.

Akça, “Müşterilerimize sunduğumuz çok çeşitli ve kaliteli ürün portföyümüz ile zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, sorumluluk sahibi ve alanında uzman çalışanlarımızla sürdürdüğümüz bu organizasyonu itinayla sunacağımızın teminatını veririz” açıklamasında bulundu.

Paylaş