logo

OSRAM’DAN YENİ LED FAR VE STOP LAMBALARI

OSRAM’DAN YENİ LED FAR VE STOP LAMBALARI

Yenilikçi çözümleri ile otomotiv dünyasına yön veren OSRAM, LED far ve stop ürün grubuna yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Son olarak Ford Fiesta MK7 için stop lambaları ve VW Amarok için yeni farlar geliştiren OSRAM, otomobillerin görünüşünü daha çekici hale getirirken, güvenliği de artırıyor.

 Yenilikçi otomobil aydınlatmaları portföyünü sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli zenginleştiren OSRAM, Ford Fiesta ve VW Amarok için yeni far ve stop lambalarını kullanıcılarıyla buluşturdu.

Yüzde 80 daha az enerji harcıyor

2013 – 2017 yıllarda üretilen Ford Fiesta araçlara uygun yeni OSRAM LED stop lambalarının stop, sinyal, geri vites ve sis lambası gibi tüm fonksiyonları LED çipler ile aydınlanıyor. Montajı çok kolay olan stop lambası için bagaj kapağını açmak, bagaj içindeki plastik vidayı söktükten sonra aynı vidaları kullanarak yeni LED stop lambasını araca monte etmek yeterli. Ford Fiesta MK7 serisi için üretilen stop lambaları E uygunluk sertifikasına sahip olduğundan trafikte yasalara uygun bir şekilde kullanılabiliyor. Su, toz, UV dayanımı, alçak – yüksek sıcaklık ile titreşim ve şok testlerinden geçen stop lambaları, aynı zamanda araçlar için yasal bir güncelleme. OSRAM LED stop lambaları, aracın orijinal stop lambalarından %80 daha az enerji harcamasının yanı sıra aracın görünümünü de etkileyici bir şekilde değiştiriyor. Ayrıca OSRAM LED stop lambaları frenleme esnasında gözle görülecek şekilde daha hızlı yandığından, sürüş güvenliğinin de artmasını sağlıyor.

 

Paylaş