logo

OSS DERNEĞİ YENİ YÖNETİM KURULUNU SEÇTİ!

OSS DERNEĞİ YENİ YÖNETİM KURULUNU SEÇTİ!

OSS Derneği, gerçekleştirdiği 2023 yılı Olağan Seçimli İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısında yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyelerini seçti. Genel Kurulda oy birliğiyle seçilen yeni Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği ilk toplantıda Ali Özçete’yi OSS Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirledi. OSS Derneği’nin yeni Başkanı Ali Özçete, “OSS’nin tabana yayılan paylaşımcı yönetim anlayışıyla, otomotiv satış sonrası sektörünü bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirmek için tüm kurullarımız ile birlikte aralıksız çalışacağız” dedi.

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 2023 yılı Olağan Seçimli İdari ve Mali Genel Kurulu gerçekleştirdi. OSS Derneği üyelerinin yoğun katılımıyla Elite World Grand İstanbul Hotel’de düzenlenen Genel Kurul toplantısında Ali Özçete, Anıl Yücetürk, Emirhan Silahtaroğlu, Burak Şener, Abdullah Yavuz, Halit Başbuğ, Hüseyin Topal, Beylem Leblebici Birsen, Cemal Çobanoğlu, Emre Şahin, Erdem Çarıkçı, Fatih Odabaşılar, Mehmet Karakoç ve Ufuk Çilek firmalarını temsilen yeni dönemin Yönetim Kurulu Üyeleri olarak belirlendi. İki yıl boyunca görev yapacak yeni dönem OSS Derneği Yönetim Kurulu’nda seçilen Denetleme Kurulu üyeleri ise Aziz Kahya, Kadri Öztürk, Hüseyin Muratoğlu, Erdoğan Kesmen, Mehmet Korkmaz ve Selim Marangoz’dan oluştu.

OSS Derneği’nin yeni başkanı Ali Özçete!

Genel Kurul sonrası yeni Yönetim Kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda OSS Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özçete olarak belirlendi. Diğer görev dağılımlarının da gerçekleştirildiği toplantıda, Başkan Yardımcılığı görevine Anıl Yücetürk, Genel Sekreterlik görevine Emirhan Silahtaroğlu, Saymanlık görevine ise Burak Şener getirildi. Konuşmasına önceki dönemde görev alan başta Ziya Özalp olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek başlayan OSS Derneği’nin yeni Başkanı Ali Özçete, “Yeni dönemde Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diliyorum. Göreve gelen tüm Yönetim Kurulu üyeleri olarak, teslim aldığımız bayrağı en iyi şekilde gelecek dönemlere devretmek için çok çalışacağız. Oluşan köklü dernek kültürünün bizim dönemimize de ışık tutacağına inanıyorum. OSS’nin tabana yayılan paylaşımcı yönetim anlayışıyla, otomotiv satış sonrası sektörünü bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirmek için tüm kurullarımız ile birlikte aralıksız çalışacağız” dedi.

OSS DERNEĞİNİN YENİ DÖNEM YÖNETİM VE DENETLEME KURULU
Yönetim Kurulu Başkanı
Ali Özçete Özçete Otomotiv
Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri
Anıl Yücetürk Halla Corporation Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Emirhan Silahtaroğlu Silkar Endaş Genel Sekreter
Burak Şener Şener Oto Sayman
Abdullah Yavuz Schaeffler
Halit Başbuğ Başbuğ Oto
Hüseyin Topal Adagroup-Dinamik Otomotiv
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
Beylem Leblebici Birsen Lepar Otomotiv
Cemal Çobanoğlu Mann-Hummel Filtre
Emre Şahin Hıdırusta Otomotiv
Erdem Çarıkçı Martaş Otomotiv
Fatih Odabaşılar Altay Otomotiv
Mehmet Karakoç Bakırcı Otomotiv
Ufuk Çilek Valeo Otomotiv

DENETLEME KURULU
Denetleme Kurulu Asıl Üyeleri
Aziz Kahya Genel Oto Denetleme Kurulu Başkanı
Kadri Öztürk Orjin Otomotiv Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı
Hüseyin Muratoğlu Mapa Otomotiv Yazman
Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri
Erdoğan Kesmen ASG Otomotiv
Mehmet Korkmaz Mega -Tek Otomotiv
Selim Marangoz Mercanlar Otomotiv

Paylaş