logo

TOFSİAD TÜRKİYE GENELİ SERVİS AĞI KURMAYI HEDEFLİYOR

TOFSİAD TÜRKİYE GENELİ SERVİS AĞI KURMAYI HEDEFLİYOR

Automechanika 2024 İstanbul fuarında servis sağlayıcıları ile bir araya gelen TOFSİAD Yönetim Kurulu ziyaretlerde bulundu. TOFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ersayan, Türkiye geneli servis ağı kurmayı hedeflediklerini belirti.

TOFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ersayan, “2018 tarihinde, “Özel Ford Servisleri İş Adamları Derneği” adı altında kurulmuştur. Türkiye geneli 65 ilde üyelerimiz bulunmaktadır, yakın zamanda Türkiye’nin 81 ilinde olmayı hedefliyoruz, önceliğimiz üyelerimizin aynı çatı altında servis ağında toplayıp bundan faydalanmasını ve teknik destek anlamında da bu üyelerimizin bu destekten fayda almasını sağlamaktır. Tabi bunun yanı sıra kullandığımız yedek parçaların uygun olarak tüm üyelerimizin almasını desteklemektir. Özellikle bu yaptığımız ziyaretlerde çalışmalarımıza uygun tedarikçiler ile anlaşmalar yaparak bütün üyelerimizin bunlardan faydalanması gayretindeyiz” şeklinde konuştu.

Çalışmalarımızda üyelerimiz ile birlikte hareket etmekteyiz diyen Ersayan, “Bu çalışmalarımız bütün üyelerimize kolaylık sağlamaktadır. 65 ilde bulunan müşterilerimiz gittiği ilde aynı standartlarda aynı koşullarda aynı hizmetti vermeye devam ederek müşterileri açısından da büyük avantaj sağlayarak aynı fiyat politikası ile hizmet vermeye devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Özel Ford servislerinin ve çalışanlarının sorunlarının farkındayız diyen Mustafa Ersayan, “Bu sorunları çözmek gayesi içerindeyiz. Özellikle üyelerimizin karşılaştıkları önemli sorunlardan bir tanesi yedek parça alımında ekonomik olarak sıkıntı yaşamaktadır, daha önce de belirttiğim gibi yönetim kurulu üyelerimiz ile büyük toptan yedek parça tedarikçilerimiz ile anlaşmalar yaparak üyelerimizin bu sorununu çözme gayretindeyiz. Bununla beraber ustalarımızın eğitimlerine ağırlık vermekteyiz, teknik anlamda birçok eğitim seminerleri düzenlemekteyiz, amacımız o servisi kaliteli güvenilir, herkesin gönül rahatlığı ile kullanacağı servis ağı haline getirmektir” açıklamasını yaptı.

Mustafa Ersayan, “Yıl içinde çeşitli toplantılar düzenliyoruz. Sektörümüzün sorunlarını doğru analizler sayesinde dernek üyelerine katkı sağlayacak desteklerde bulunmak üzere kurulduğunu, Uzun yılların verdiği bilgi ve birikimimizle en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalar yürütmekteyiz. Sesimizi tüm Türkiye’ye duyurmak istiyoruz, verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Paylaş