logo

WAHRE FİLTRE OTOMOTİV SEKTÖRÜNE İDDİALI GİRİYOR

WAHRE FİLTRE OTOMOTİV SEKTÖRÜNE İDDİALI GİRİYOR

‘WAHRE FİLTRE ile aracınız nefes alsın’ sloganıyla yola çıkan WAHRE FİLTRE Genel Müdürü Coşkun Akar, yaptıkları çalışmalar hakkında dergimize değerlendirmelerde bulundu.

 

WAHRE FİLTRE Genel Müdürü Coşkun Akar, “Akar filtre San. Tic. Ltd. Şti. olarak kendi sektöründe hep bir adım önde ve sektörün öncü gücü olmayı önümüzdeki hedefler arasında bulundurmaktadır. İSO ve diğer sertifikalara sahip olmakla birlikte, yeni patentli ürünler ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almakta kararlıyız. Amacımız iş dünyasında edinmiş olduğumuz tecrübelerden yola çıkarak genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle yaptığımız AR-GE’ çalışmalarımızdan sonra çıkarmış olduğumuz WAHRE FİLTRE markamız ile otomotiv sektöründe de var olmaya karar verdik..WAHRE FİLTRE markamız ile otomotiv sektöründe ki hedefimiz; yeniliğe açık, kaliteden ödün vermeyen, İnsan odaklı, güven temelli bir hizmet sunabilmektir” dedi.

 

www.wahrefiltre.com

NEDEN WAHRE FİLTRE?

WAHRE FİLTRE “Sürekli olarak kendini güncelleyen, yenilikler takip eden bir sisteme sahiptir. Asıl hedefimiz Türkiye’de dünya markası olarak çıkıp ülkemizin ve sektörümüzün büyümesi ve gelişmesine katkı sağlamak. Bu şekilde işletmelerimiz de daha karlı ve rekabet edebilecek güce sahip olabilir. Tüm süreçlerimizde şeffaf olarak ilerliyoruz. Değişen ticari sistemde, en yeni teknolojileri kullanarak en kaliteli ve güvenli ürünleri üretip sunuyoruz.

Dünyaca tanınmış ham madde tedarikçilerinden temin ettiğimiz filtre kağıdı, kimyasal yapıştırıcı ve polyurethane gibi bileşenlerimiz birinci sınıf olup üretildiği yerlerde gerekli tüm test aşamalarından geçirilerek tesislerimize getirilmektedir. Ar-Ge faaliyetleri sonucunda geliştirilen yüksek kaliteli ürünlerin sağladığı verimlilikler ile kalitemiz ve rekabet gücümüz uluslararası düzeyde sürekli arttırılmaya çalışılmaktadır. Ürünlerimiz her aşamada testten geçirilerek müşterilerimizin aynı yüksek kaliteyi sürekli olarak temin etmesi sağlanmaktadır.

Hammadde Kalitesi

Filtrelerimizde kullanılmakta olan ve özel metotlarla üretilen filtre kağıtları, uluslararası filtre üretim sektörüne kağıt sağlayan firmalar arasından özenle seçilmiş kaliteli kağıt üreticilerinden temin edilmektedir. Ayrıca firmamız piyasanın önde gelen polyurethane firmalarıyla çalışmaktadır.

Kalite Kontrol

Üretmiş olduğumuz tüm filtre çeşitlerinde kalite kontrol mekanizmasını başarıyla kurarak kalitede standardizasyonu garanti altına aldık.

Hızlı ve Yüksek Üretim Kapasitesi

Firmamız her türlü talebe en hızlı ve en yüksek kalitede cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Kalite ve üretim standardına vermiş olduğumuz önem doğrultusunda yatırımlar yaparak; son teknoloji üretim makinelerini kullandığımız tesisimizde hava filtreleri, yağ filtreleri, mazot filtreleri, bakalit kapalı tip mazot filtreleri, klima filtreleri, radial filtreler ve her çeşit özel filtre imalatı gerçekleştirilmektedir. İmalatlarımızda kullandığımız hammaddeler birinci sınıf olup gerekli bütün kalite testlerinden geçirilerek tesislerimize getirilip yüksek üretim kapasitemizle devam etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz çok çeşitli ve kaliteli ürün portföyümüz ile zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sorumluluk sahibi ve alanında uzman çalışanlarımızla sürdürdüğümüz üretim faaliyetlerimiz bu doğrultuda İtinayla sunacağımızın teminatını veriyoruz.

Paylaş