logo

“YEDPA Yeni Yıl Alışveriş Günleri” başladı

“YEDPA Yeni Yıl Alışveriş Günleri” başladı

Ataşehir Belediyesi ve YEDPA Ticaret Merkezi’nin ortak düzenlediği etkinlik 22-31 Aralık 2015 Tarihleri arası YEDPA Ticaret Merkezi Fuar ve Sergi alanında yapıldı.

 

Salih Sami Atılgan: YEDPA Ticaret Merkezi’nin büyük bir yaşam ve ticaret merkezi olduğunu, önümüzdeki dönemlerde bu tür organizasyonların sektörel olarak devam ettirmeyi temenni etiklerini belirti. Atılgani, Ataşehir’in bu tür etkinliklere alışkın bir bölge olduğunu, bu etkinliğin sosyal anlamda hareketlilikte sağlamış olduğunu Ataşehir ilçesine ve YEDPA hayırlı olmasını diledi.Etkinlik açılışında konuşan YEDPA Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sami Atılgan, açılışta bulunan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları İlhami Yılmaz, Ataşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sadi Özata, İMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar ve YEDPA’lı iş adamlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları İlhami Yılmaz, öncelikle katılımcı ve misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Bu tür etkinliklerin önemini vurgulayan Yılmaz, ilk etapta baktığımızda her şeyden önemlisi burada sergilenen yerli ürünlerin ülkemiz ekonomisine önemli katkısının olduğunu, birlik beraberlik açısından önemli olan bu fuarın hayırlı olmasını diledi.

Ataşehir Meclis Başkanı Sadi Özata ve İMES Sanayi Sitesi Yönetim kurulu Başkanı Kemal Akar’ın hayırlı olsun konuşmalarından sonra ziyaretçiler fuar alanında bulunan standları ziyaret etiler.

 

Paylaş